Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig klänning med volangärmar
Blommig klänning med volangärmar - 0 Blommig klänning med volangärmar - 1

Blommig klänning med volangärmar

Storlek: 40-42
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en vacker blommig klänning med volangerna 😇

Vaida Visutinskiene
Vaida Visutinskiene
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit blommig klänning med volangärmar - Söt vit klänning med blommigt mönster i gult, lila och rosa. Klänningen har v-ringning, volangärmar och en lätt rynkad detalj framtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Blommig klänning - Så söt blommig klänning från Zara i strl M som passar perfekt nu till våren & sommaren!💓  (Endast prövad)
Blommig klänning - En ljuvlig sommarklänning med blommor och snörning vid midjan från Zara i strl M!💓
Blommig klänning - Väldigt fin klänning som går att knyta. Den är nästan aldrig använd. 💕
Blommig klänning  - Superfin klänning från H&M med svart botten och färgglada blommor i rosa och gult. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja. Perfekt för varma dagar när du vill sticka ut lite extra.
Blommig klänning - Jättefin blommig klänning från märket Kiss The Sky. Aldrig använd 🩷
Blommig klänning - Jättesöt klänning från Glassons. Köpt för några år sedan men har tyvärr inte kommit till användning 💛
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit min klänning /Student klänning/ Midsommarklänning  - Säljer min så fina mini klänning som jag köpte i Kroatien.😍 Med spets och volanger. Perfekt till midsommar eller STUDENTEN!💕✨ Strlk 32. (Obs se bild 7, solkräms fläck dock inget man tänker på och går säkert bort med typ vanish). Pga fläck kan pris diskuteras.😊
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸