Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit omlottklänning med blå blommor
Vit omlottklänning med blå blommor - 0 Vit omlottklänning med blå blommor - 1 Vit omlottklänning med blå blommor - 2 Vit omlottklänning med blå blommor - 3

Vit omlottklänning med blå blommor

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Vit
Skick: Bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt vit omlottklänning med små blå blommor och volangdetaljer från adoore. Klänningen har v-ringning, puffiga trekvartsärmar och knyt i midjan. Perfekt för sommarens tillfällen och ger en romantisk känsla. Dragkedjan är lite strulig men är fungerande.

Matilda
Matilda
(25)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit och blå blommig omlottklänning - Superfin kort klänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har smala axelband, omlott-detalj med knyt i midjan och volang längs nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en fräsch och romantisk vibe. Aldrig använd!❤️
Blommig omlottklänning från Adoore - En super fin Adoore klänning som är vit med blåa blommor. Har använt den en gång så den är som ny.
Blommig omlottklänning med knyt - Adoore Supersöt vit klänning med små gula blommor, omlott och knyt framtill. Klänningen har v-ringning, trekvartsärmar och lätt utställd kjol. Perfekt för varma dagar och somriga vibes. Använd ca 3 ggr. Strl 38 passar s-M iom att man justerar med knytning i midjan
Blommig vit omlottklänning från Vila - Supersöt kortklänning från Vila i vit med ljusrosa blommigt mönster. Klänningen har omlott-design med volangkant, smock i midjan och långa transparenta ärmar. Perfekt för sommarens alla tillfällen, med mjukt och lätt material som känns skönt mot huden. Endast använd ett fåtal gånger💗
Vit långklänning med blå blommor från Adoore - Superfin långklänning från Adoore i vit med små blå blommor. Klänningen har v-ringning, smala axelband och en söt knytning under bysten. Materialet känns lätt och luftigt, perfekt för varma dagar.  Endast provad
Vit långklänning med blå blommor Adoore  - Supersöt långklänning från Adoore .
Vit blommig omlottklänning med volang - Superfin vit omlottklänning med puffärmar och volangkant. Djup v-ringning och knyt i midjan ger en feminin look. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit och blå omlottklänning  - Snygg omlottklänning i vitt med blått paisleymönster. Klänningen har v-ringning, knyt i midjan och vida, korta ärmar. Perfekt för en somrig look med sitt luftiga material.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
blommig klänning - bra skick! 🌸passar xs-m
Ljusgul balklänning 💛 - Elegant ljusgul långklänning i glansigt material med smala axelband och v-ringad front. Klänningen har öppen rygg med snygg snörningsdetalj. Endast andvänd en gång, kan behöva tvättas då det kan vara lite smutsigt nertill💕Pris kan dissekeras!
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.