Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit blommig långklänning ADOORE
Vit blommig långklänning ADOORE - 89 Vit blommig långklänning ADOORE - 90

Vit blommig långklänning ADOORE

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Gul
Skick: Mycket bra skick

850 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Elegant vit långklänning med blommigt mönster och v-ringad design. Klänningen har långa ärmar och en stilfull slits framtill, perfekt för en somrig look. Storlek 38. Använd en gång.

Moa Grate
Moa Grate
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig långklänning från Adoore - Snygg långklänning från Adoore i grönt och blått blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, långa vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och feminin look. En knapp lossnat.
Långklänning från Adoore  - En helt oanvänd långklänning från Adoore i storlek 34. Lappen finns kvar och det är bara att höra av sig vid frågor eller fler bilder.
Vit blommig långklänning från Adoore - Supersöt långklänning från Adoore i vit med små blå blommor. Klänningen har tunna axelband med knyt, draperad front och lätt rynkade sidor som ger en snygg siluett. Perfekt för varma dagar och somriga vibes. OBS klänningens har en trasig söm på ena sidan, det syns inte jättemke och skulle vara enkelt att laga om man vill det!
Vit långklänning med blommor från Adoore - Trendig klänning från Adoore i strl 34. Använd en gång! Säljs pga kommer inte till användning 1300kr
Vit långklänning med blå blommor från Adoore - Supersöt långklänning från Adoore i vit satin med ljusblå blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, långa ärmar och knappar framtill. Endast använd ett fåtal gånger,därför u mycket bra skick!🩵
Ljusgrön blommig långklänning Adoore - Superfin ljusgrön långklänning från Adoore med blommigt mönster och draperad framsida. Klänningen har tunna axelband och en romantisk, flowy siluett. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit långklänning med blå blommor från Adoore - Supersöt maxiklänning från Adoore i vit nyans med små blå blommor.Klänningen har smala axelband, v-ringning och en luftigare passform! Justerbart band i ryggen Och under bysten som gör att man kan välja så det blir Perfekt passform. Köpte den med prislapp i somras på vinted och använde den under midsommar endast. Såg att det blivit små ”rispor” som jag antar beror på att den suttit för tight på mig när jag gått i den. Men dessa syns knappt! Nypris 1500 ca
Vit långklänning från Adoore - Superfin vit långklänning från Adoore! Storlek 38 men passar mig som vanligtvis är 36💓superfin till studentmottagning och likande! Endast använd 1 gång
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!
Klänning  - Helt ny jättefin klänning från Meet me there, storlek S/M🤍Är slutsåld på hemsidan och kostar igentligen 600kr
Ljusblå peppermayo axelbandslös långklänning - Snygg ljusblå axelbandslös långklänning med rynkad kant upptill. Klänningen har en elegant och enkel siluett som faller rakt ner. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina plagg. Aldrig andvänd
Marinblå balklänning med spets - Elegant marinblå långklänning med spetsdetaljer upptill och tunna axelband. Klänningen har v-ringad urringning och ett flytande, svepande kjolparti. Perfekt för bal. Klänningen har en slits som endast syns när man går. Den har också ett väldigt litet ”släp” som man kan se på sista bilden. Klänningen är använd endast två tillfällen och är kemtvättad efter användning båda gångerna. klänningen är köpt i en lokal balbutik och nypris är ca 5000. Säljer även väskan för 300 kr.
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!
Gul- och vitrutad kort klänning - Söt kort klänning i gul- och vitrutigt mönster med volangkant och axelbandslös design. Klänningen har en feminin passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, vilket gör den skön att bära under sommaren.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Vit offshoulder långklänning med volang - Säljer denna jätte fina klänning perfekt till bal. Den är helt ny med prislapp kvar! Skriv vid fler frågor!💗