Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Adoore Roma
Adoore Roma - 89 Adoore Roma - 90 Adoore Roma - 91 Adoore Roma - 92 Adoore Roma - 93

Adoore Roma

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Brun

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S. Nypris 1395. adoore Roma

Jasmine
Jasmine
(147)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Adoore Roma - Storlek S. Nypris 1395
Adoore Roma dress - Använd ett fåtal gånger. Världens finaste passform och otrolig kvalitet. Säljer då den inte kommer till användning. Strl 36.
Adoore Roma dress black - Säljer min helt oanvända adoore klänning pga att den inte passar mig i storleken. Köpte den för en vecka sedan för 1395kr säljer för 999kr
Ljusblå ribbad långklänning från Adoore Roma - Supersnygg ljusblå långklänning från Adoore med ribbad struktur, lång ärm och v-ringad urringning framtill. Klänningen har figurnära passform och en liten slits bak! Den passar storlekarna 32-36/38 eftersom den är såpass stretchig🩵
Adoore klänning - Roma dress, färgen finns inte längre att köpa. Superfin och aldrig använd, strl 36.
Adoore kläning - Adoore klänning, säljes då den är för liten i bysten för mig💗ny med prislapp!
Adoore klänning  - Aldrig använd, etiketten är kvar.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Ljusrosa långklänning med volanger - Supersöt ljusrosa långklänning med volangdetaljer och spets. Klänningen har omlott upptill, öppen rygg med snörning och breda axelband. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk look. Materialet känns lätt och flowy.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗