Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Svart klänning från Amisu strlk 42
Svart klänning från Amisu strlk 42 - 89

Svart klänning från Amisu strlk 42

Storlek: 42
Kategori: Klänningar
Märke: AMISU

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart klänning från Amisu i stretchigt material med genomskinnligt/nätaktigt tyg i ryggen. Storlek 42, enbart använd en gång. 75kr

Nova Pettersson
Nova Pettersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart klänning från Amisu - Snygg svart klänning från Amisu med smala axelband och en figurnära passform. Perfekt för en stilren look. Klänningen är ribbad och har en enkel design som gör den lätt att matcha med olika accessoarer.
Svart ribbad klänning från Amisu - Säljer en stilren svart ribbad klänning. Helt ny aldrig haft på mig den.
Svart prickig klänning från Amisu - Snygg svart klänning med vita prickar från Amisu. Den har en elastisk midja som ger en fin passform och är ärmlös för en luftig känsla. Perfekt för en somrig look! Storlek L (42) men passar nog alla storlekar under också, bra för en layerd look 👀
Svart tight klänning från Amisu - Säljer en svart, tight klänning från Amisu med smala axelband och rak halsringning. Klänningen är kort och har en enkel, stilren design som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Svart klänning från Amisu - Snygg svart klänning från Amisu med smala axelband och en enkel design. Perfekt för en stilren look. Tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform.
Svart klänning från Amisu - Säljer en elegant svart klänning från Amisu i storlek S. Klänningen har en ärmlös design med ett vackert spetsmönster på överdelen och en tight passform. Perfekt för festliga tillfällen!
Svart tight klänning från Amisu - Svart figurnära klänning från Amisu med smala axelband och enkel, stilren design. Klänningen är midilång och har en tight passform som framhäver siluetten. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och klassisk stil.
Svart långärmad klänning Amisu - Säljer en svart långärmad klänning från Amisu i storlek 36. Klänningen har knappar längs hela framsidan och en figurnära passform med v-ringad urringning. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar💕endast använd en gång. Storlek S
Mini klänning - Mönstrad mini klänning (säljs inte längre) ❤️ Bilder från förra ägaren!!
Rosa volangklänning med en axel - Supersöt rosa klänning med volanger från zara💗
Svart klänning - Supersnygg svart klänning perfekt året om både till fest och under sommaren!💖💖Den är lite prickig spets kan man säga o volangig som inte riktigt gör sig rätt på bilden! Storlek S!❤️‍🔥❤️‍🔥
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!
Ljusgul one shoulder kort klänning - Trendig ljusgul kort klänning från Zara. Endast använd en gång
Klänning  - Superfin klänning i storlek M men är definitivt en S då den är ganska liten. Använd max 5 gånger så toppenskick!🫶