Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Ljusrosa kort klänning med rosett
Ljusrosa kort klänning med rosett - 0 Ljusrosa kort klänning med rosett - 1 Ljusrosa kort klänning med rosett - 2 Ljusrosa kort klänning med rosett - 3 Ljusrosa kort klänning med rosett - 4

Ljusrosa kort klänning med rosett

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

599 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Supersöt ljusrosa kort klänning med tunna axelband och en liten rosett framtill. Klänningen har en luftig och lös passform, perfekt för varma dagar. Materialet är mjukt och har en lätt struktur som ger en chill vibe.

Eddan:)
Eddan:)
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljus rosa/lila kort klänning med rosett från ASOS - Supersöt ljusrosa klänning från ASOS med stor rosett framtill. Klänningen är kort och har en figurnära passform med axelbandslös design. Materialet är mjukt och känns lyxigt mot huden, perfekt för att sticka ut med en unik look.
Ljusrosa kort klänning med rosett - Superfin ljusrosa kort klänning med axelbandslös design. Midjan är dekorerad med glittriga stenar för extra wow-känsla. Nyskick
Ljusrosa kort klänning med rosett - Supersöt ljusrosa kort klänning med vit kant upptill och en stor vit rosett framtill. Klänningen är tight och ärmlös, perfekt för dig som gillar en feminin och trendig look. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära hela dagen.
Ljusrosa axelbandslös kort klänning - Ny pris 789kr. Superfin ljusrosa axelbandslös klänning med två stora rosetter i midjan. Klänningen är kort och har en snygg, rak passform. Materialet är slätt och har en lätt glans. Dragkedja bak för enkel påklädning. Perfekt för dig som vill sticka ut med en söt och trendig look.
Ljusrosa klänning med rosett - Suupersöt sommarklänning med rosett i ryggen🩷🩷 Längd på klänningen från axeln neråt är det 80 cm💞
Rosa kort klänning med rosett - Jättefin rosa klänning med rosett i ryggen🌸använd 2 gånger
Ljusrosa kort klänning - Söt ljusrosa klänning och v-ringad urringning. Klänningen har en figurnära överdel och ett lätt utställt, böljande kjolparti i chiffongliknande material. Perfekt för sommarens.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Såå sjukt fin vit kortklänning med v-ringning och volanger!! Klänningen har snygga cut-outs i midjan och ett detaljerat virkat mönster💓 så fin till studenten!!
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗