Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Bal klänning från lace&beads
Bal klänning från lace&beads - 89 Bal klänning från lace&beads - 90 Bal klänning från lace&beads - 91

Bal klänning från lace&beads

Storlek: 38/40
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin balklänning i storlek 40 men passar mer som 38. Har använt 1 gång. Nypris 1400kr

Alicia
Alicia
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bröllop/Bal klänning - Svart satinklänning som är figursydd med glittriga paljettdetaljer på överdelen. Klänningen har en slits och ett släpe på högra sidan av klänningen. Armarna går att ha offshoulder. Perfekt för en festlig kväll. Köpt i en bröllopsbutik i Malmö. Pris går att diskutera🩷
Bal klänning - Säljer världens snyggaste balklänning/långklänning. Pris kan diskuteras.❤️
Bal klänning - Bal klänning i svart satin
bal klänning - Jag säljer nu min balklänning som jag använt en gång. den är i storlek S men släpar där nere beroende på hur lång man är. Klänningen är svart med paljetter som glittrar. Jag är 165 cm lång och har på mig både XS och S. Priset kan diskuteras!
Bal klänning  - Sååå fin, jättefint släp, köpt i en bal klänning butik i Stockholm. Passar S/M
Bal och fest klänning - Slutsåld Elegant svart långklänning med oneshoulder-design och slits. Perfekt inför årets bal som är runt hörnet!! Klänningen är i storlek M, men passar dessutom er med S. Slitsen är i perfekt längd för mig som är 158! Använd endast en gång!
Bal klänning - Säljer min vackra balklänning som jag använt på min skol bal, den är strapless och har en slits vid ena benet, klänningen är designad som en corset och har en dragkedja på ena sidan, materialet är bomullsblandningstyg som följer kroppens sömmar för en drömlik silhuett, designen kompletteras med en voluminös, volangrik kjol. Jag köpte klänningen från Australien för ca 1700 kr men säljer den för 1100 kr. Skriv gärna om ni har några frågor💓
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ljusrosa långklänning i satin - Fin ljusrosa långklänning med smala axelband och v-ringad där frammer. Klänningen är i satin och perfekt för lärarmiddag/bal
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!