Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Balklänning
Balklänning - 89 Balklänning - 90 Balklänning - 91

Balklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

1700 SEK

Frakt från 65 SEK
Beskrivning

Säljer nu min älskade ljusblå balklänning🩵 Den är i storlek S men jag skulle säga att den passar XS-M då den går att knyta olika hårt. Jag är 167cm lång och hade inga klackar för ref men den va lite lång på mig. Priset går att diskuteras!

Havanna🥂
Havanna🥂
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balklänning - Endast använd 1 gång, uppsydd så att den ska passa mig som är 172.
Balklänning - Säljer nu min fina balklänning. Jättefin färg. Skulle säga 34-36
Balklänning - Supersnygg ljusblå långklänning från Meshki. Storlek S, Aldrig andvänd och har prislapp kvar. Orginalpris är ca 1300kr(130$)+tullavgift. Sälj pga att de inte går att returnera längre. Skriv för frågor eller fler bilder!
Balklänning  - Säljer denna ljusblåa balklänning. Klänningen passade inte mig och är därmed oanvänd!
Balklänning - Säljer nu min superfina balklänning från JJ’s House. Använd vid ett tillfälle och är helt som ny, klänningen har en slits på vänster ben och öppnas/stängs med dragkedja i ryggen. Superfina glitterdetaljer i kjolen samt spets kring bysten. Skriv gärna om ni har några frågor!!🩵🩵🩵
Balklänning  - Balklänning från meskhi, helt ny med prislapp på är i storlek S. Köpt för ca 1700 kr kan sänka priset så ge prisförslag
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Marinblå balklänning - Säljer min jättefina balklänning! Jättefint skick, förutom lite slitningar längst ner (skriv för fler bilder), endast använd en gång! Kan tänka mig gå ner lite i pris också💘🫰
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)
Ljusblå långklänning i satin - Elegant ljusblå långklänning i glansigt satinmaterial med djup v-ringning och korta ärmar. Perfekt till en bak eller ett bröllop! Aldrig använd! Nypris 1300kr