Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Långklänning
Långklänning - 89 Långklänning - 90 Långklänning - 91 Långklänning - 92 Långklänning - 93

Långklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Bubbleroom
Färg: Marinblå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning från bubbleroom, märket Chiara forthi. Använd en gång så är i nyskick. Passar mig i längden som är 168cm.

Matilda Malm
Matilda Malm
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Långklänning  - Använd endast en kväll. Storlek L men passar M då jag har sytt in klänningen några cm.
Marinblå långklänning - Elegant marinblå långklänning med offshoulder-design och v-ringning. Klänningen har en smickrande slits framtill som ger en extra touch av stil. Perfekt för speciella tillfällen. Endast använd en gång.
Långklänning från Bubbleroom - Långklänning från Bubbleroom, stl 34, med skärp och slits. Använd en gång, mycket bra skick!
Marinblå glittrig långklänning - Snygg marinblå långklänning med glittrigt tyg och offshoulder-design. Klänningen har en figurnära passform och vacker drapering över bysten. Perfekt för bal eller festliga tillfällen.
Blå långklänning  - En superfin mörkblå klänning som passar perfekt till finare tillfällen. Den är endast använd en gång på en middag och är alltså i nyskick! Nypris 800kr, mitt pris 500kr💗
Långklänning  - Blå långklänning i storlek Xs. Använt endast 2 gånger.
Marinblå långklänning offshoulder - Elegant marinblå långklänning med offshoulder och v-ringad omlott över bysten. Den är aldrig använd och har kvar lappen. Klänningen har figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som ger en snygg siluett. Perfekt för speciella tillfällen som tex bal.
Långklänning  - Marinblå långklänning i stl XS som inte kommer till användning 🙌🏼😍
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Student klänning Adoore - Supersnygg från Adoore. Bara använd en gång så nyskick! Perfekt som studentklänning