Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Balklänning i Blå Spets
Balklänning i Blå Spets - 89 Balklänning i Blå Spets - 90 Balklänning i Blå Spets - 91

Balklänning i Blå Spets

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Blå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna super fina klänningen jag hade på balen. Köpt på Asos för några år sedan, använd 1 gång. Dragkedja baktill som inte syns, och knappar i ryggen upptill! Storlek 34! Jag är 165 lång och har klackar på bilden!

Clara Holmström
Clara Holmström
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Oanvänd blå balklänning i spets  - En helt oanvänd balklänning från märket JJ’s house som fortfarande ligger i paketet (oöppnat). I storlek 38. Nypris: ca 3000kr (inkl fraktkostnader)
Blå balklänning - Helt ny och oanvänd balklänning med lappen kvar. Den är från ASOS tall, och jag skulle säga att den passar om man är mellan 170-180 cm.
Blå balklänning - Jättefin blå balklänning med halterneck och draperad urringning från asos. Har en reva långt ner på framsidan men inget som syns när den används, annars är den i mycket bra skick!   Säljes då den inte längre kommer till användning. Jag är 169cm lång och den är perfekt i längden för mig
Blå balklänning - Helt ny och oanvänd balklänning med lappen kvar. Den är från ASOS tall, och jag skulle säga att den passar om man är mellan 170-180 cm.
Blå balklänning - Blå balklänning från asos. Säljer då jag inte hann skicka tillbaka. Helt oanvänd med prislapp och orginalförackning.
Blå balklänning  - En superfin blå balklänning i storlek 36 från Asos. Endast buren en gång 2019, så den är i perfekt skick.
Blå balklänning - Superfin ljusblå maxiklänning med långa mesh-ärmar och broderade blommor. Endast använd en gång😊
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.