Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Balklänning/Bröllopsklänning
Balklänning/Bröllopsklänning  - 89 Balklänning/Bröllopsklänning  - 90

Balklänning/Bröllopsklänning

Storlek: 40
Kategori: Klänningar

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använt jättefin var bara inte för mig den är speciall beställd, passar till balen men också en klänning till ett bröllop, rödfärgad med en Axel och små diamanter vid bröstet, klänningen är lång för jag som är en och 173 så passar den perfekt, för mer information skriv(helt ny) pris går att snacka om

Edona
Edona
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balklänning/bröllopsklänning  - Fin klänning i puderrosa färg, använd 2 gånger. Kortad nedtill, jag är 157 cm och har 10 cm klack på bilderna. Priset går att diskutera  Storlek 32-34.   Skriv vid fler frågor.
Bal klänning / bröllopsklänning  - Säljer en vinröd/lila långklänning med figurnära passform och axelbandslös design. Klänningen har vackert broderi med pärlor över bysten och en utsvängd tyllkjol nedtill. Perfekt för bal eller fest! 💃 Man knyter den som en korsett där bak. Aldrig använd. Köpt i en klänningsbutik i Stockholm. Passar xs-m. Den har hip pads
Balklänning/ bröllopsklänning  - Klänning som endast är använd en gång men köpt för 2300kr. Storlek s/xs och som helt ny. Skriv för fler frågor och bilder🌸
Balklänning / bröllopsklänning  - Så fin olivgrön finklänning. Perfekt till bröllop, bal eller finfest.   Använd några timmar. Den är uppsydd för att passa mig med klackar. Jag är 165cm. Köpt för 3500kr.  Skriv om du vill ha mina mått så kan jag självklart skicka det.
Balklänning/ bröllopsklänning  - Aldrig andvänd då det inte funnits tillfälle.  Tyvärr var den lite stor för mig.💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning från zara med svarta prickar och volangkjol. Klänningen har breda axelband och en lätt hjärtformad urringning.
Gul volangklänning - Världens finaste sommarklänning från Zara💕använd 2 ggr
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med puffiga trekvartsärmar och volangkant nedtill. Klänningen har ett detaljerat broderat mönster och rund halsringning. Perfekt till student eller sommarens fester.
Ljusgul one shoulder kort klänning - Trendig ljusgul kort klänning från Zara. Endast använd en gång
Klänning från Meshki - Säljer den supertrendiga rosa långklänningen från meshki då jag redan har en klänning till balen, helt ny med både prislapp och orginalförpackning kvar, i storlek xs.
studentklänning maje (liknande)  - Jättefin maje liknande studentklänning! Aldrig använt då den är förliten på mig så klänningen är i väldigt bra skick (liten defekt på dragkedjan vilket man inte märker)💓
Gina tricot vit klänning  - Vit miniklänning från Gina tricot. Använd en gång. Stl M.