Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blå adoore klänning
Blå adoore klänning - 0 Blå adoore klänning - 1 Blå adoore klänning - 2

Blå adoore klänning

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

1800 SEK

Frakt från 55 SEK
Beskrivning

Superfin långklänning i starkt blått med vita och ljusgula blommor. Klänningen har v-ringning, markerad midja, långa puffärmar och knappar framtill. Materialet ser ut att vara lätt och flowy, perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad look. Slutsåld i storleken❤️liten u storleken❤️

Elma
Elma
(71)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Adoore klänning - Supersnygg långklänning i starkt blått med vita och ljusgula blommor. Klänningen har v-ringning, markerad midja, långa puffärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk och färgstark look. Den är väldigt liten i storleken och passar mig som bär 36/38. Den är slutsåld online ❤️en knapp är sönder där nere men det är inget man tänker på
Adoore klänning blå - Blå adoore klänningen, storlek 36. Aldrig använd med lappar kvar.
Blå klänning från ADOORE - Säljer en superfin ljusblå klänning från ADOORE med små blommor. Den har en snygg drapering på sidan och smala axelband. Perfekt för sommarens fester eller en mysig vårdag. Klänningen är i mycket bra skick och har en härlig passform.
Blommig blå klänning från Adoore - Supersöt blå klänning från Adoore med blommigt mönster i rosa och grönt. Djup v-ringning, rynkade detaljer framtill och långa ärmar med lätt utsvängd form. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk vibe. Ihopsydd vid det röda strecket då jag ej kände mig bekväm med urringat. Skriv för mer bilder💞
Adoore klänning  - Säljer min blåa klänning från adoore, jätte fint skick och endast använd en gång, säljer då den tyvärr är för stor för mig<3
Adoore klänning blå/blommog - Sparsamt använd klänning, använd ca 2 gånger.
Blå klänning från Adoore - Blå klänning från Adoore med ett  mönster och v-ringad design. Klänningen har långa ärmar och knappar framtill som ger en stilren look. Perfekt för en chic och sofistikerad stil.
Blå Florence klänning från Adoore - Supersöt ljusblå klänning från Adoore med v-ringning, knappar framtill och långa puffärmar. Klänningen har ett diskret blommigt mönster och är perfekt för vår och sommar. Modellen är flowy och feminin med fina detaljer. Alla prislappar kvar, klänningen var för liten på mig men försent att lämna tillbaka.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
Bandeau klänning - Sjukt vacker bandeau klänning från Francis by si