Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå balklänning - Säljer denna eftertraktade marinblåa balklänningen från Nelly 💙 Helt ny och oanvänd med prislappen kvar och i orginalförpackning 💙
Blå balklänning - Jättefin balklänning som är använd endast 1 gång sparsamt och har inga tecken på slitningar. Slits där fram, tunna band, dragkedja bak. Superfin! Skriv privat om det önskas fler bilder ☺️💕
Jättefin blå balklänning - inte kommit till användning då jag hittade en annan. Storlek S men skulle även säga att en med storlek mindre M även hade passat, Skriv för frågor!! ( det är ej jag på andra bilden samt inte samma exemplar av klänningen jag har)
Blå balklänning  - En jätte fin och bekväm balklänning i mörk blå färg. Använd ENDAST 1 gång. Stryk/ånga den, och den är redo att användas. Har en lång dragkedja bak till. Köpt för 799kr, men säljer för mycket billigare så passa på och köp 🤍
Blå balklänning med volang  - Klänningen är i nyskick. Den har inbyggd bh, dragkedja i ryggen, golvlängd, och lite ljusare än marinblå. Köptes för 1400kr från Glamlora. (Zoomade ut bilderna så de syns bättre)        Mått (cm):  Byst: 84, Midja: 63, Höft: 93, Hollow to floor: 147
Blå balklänning
Blå balklänning - 89 Blå balklänning - 90 Blå balklänning - 91

Blå balklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Färg: Marinblå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin klänning som funkar perfekt inför balen eller annat. Valde mellan denna och en annan så den blev därför över, därför aldrig använd. Nypris var 999 kr och säljs för 500 kr, men pris kan diskuteras. Skriv för frågor💕

Ida
Ida
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Marinblå balklänning  - Balklänning som är helt oanvänd, säljer då den var för liten. Storlek S
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Rosa klänning - Jättefin superrosa klänning från VILA i storlek 34, har sytt om den så den är lite kortare🩷Jag är 160 cm för referens. Går att ha som jag har med oneshoulder men också off shoulder!
Blommig kortklänning med volang - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i rosa, gult och grönt på vit botten. Klänningen har puffiga korta ärmar, smockad överdel och en bred volang nedtill som ger extra flärd. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Pris kan diskuteras