Alla kategorier > Klänningar
Blå Playsuit med fransar
Blå Playsuit med fransar - 89 Blå Playsuit med fransar - 90 Blå Playsuit med fransar - 91

Blå Playsuit med fransar

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Shorts i med dragkedja vid sidan.

Alicia Lundgren
Alicia Lundgren
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå playsuit  - Säljer den här blå playsuit som är använd några gånger men fortfarande i väldigt bra skick 💙
Blå playsuit! - Superfin playsuit, perfekt till sommaren! Storlek M men den är liten i storleken så skulle säga att den är XS/liten S💖. Det är lite dålig kvalité på första bilden så det är bara att skriva om man vill ha bättre bild!🤗
Vit och blå  playsuit från Ghanda - Charmig vit playsuit med blått mönster från Ghanda. Playsuiten har en v-ringad hals och långa ärmar. Den är dekorerad med ett geometriskt mönster och har volangdetaljer vid nederkanten. Perfekt för en bohemisk look! Storlek M. I fint skick.
Blå playsuit - Blå playsuit köpt från vila och märket sisterspoint
Playsuit - Supersöt playsuit från zara jag endast använt 1 gång! Skriv för fler bilder 💕
Blå blommig playsuit - En blå blommig playsuit (är med shorts) har knyte i midjan och indragen vid handledarna.  Aldrig använd. Från New Yorker i storlek Xs.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Ljusgul långklänning med v-ringning - Fin ljusgul långklänning från peppermayo. Perfekt till bröllop, fest o bal🥰🥰🥰 går ner till marken på mig som är 170 lång ❣️hör av er vid frågor ! Oanvänd.
Vit plisserad klänning från Zara  - Säljer min suuuper fina underbara plisserad klänning med volanger från Zara , perfekt för studenten den är aldrig använd därav inga defekter och i nyskick ☺️( kan gå ner i pris)
Adoore Montana dress - Säljer denna fina klänning från Adoore! Endast använd vid ett tillfälle och är i nyskick. Hör av er vid intresse så skickar jag fler bilder! 🩷
Adoore klänning - Så snygg Adoore klänning! I storlek 34. Endast använt fåtal gånger. Inga defekter.