Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Säljer min otroliga balklänning  - Champagnefärgad/ljus rosa balklänning i storlek 34. Har en släp detalj nedtill. använd en gång, nypris 2500kr. Köpt från Australien.
Balklänning - Säljer min balklänning. Använd endast en gång. Nypris 1799 kr. Jag är 169 cm lång och har klackar på bilderna som är 4 cm höga. 🌸
Balklänning  - Elegant svart långklänning, Klänningen har figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt,Perfekt för balen nypris 1000kr, kan tänka mig gå ner i pris vid snabb affär
Säljer min balklänning  - Säljer min gamal balklänning hade på mig den 1 gång jag har klippt den lite så den är lite kortare där nere men det är pefekt lägnd om man har klackar på sig
Balklänning - Säljer min balklänning från bubbleroom endast använd 1 gång. Jag är 162 cm lång och hade klackar på mig och då satt den perfekt på mig.  Köparen står för frakt 🚚
Min fina balklänning!
Min fina balklänning!  - 89

Min fina balklänning!

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Bubbleroom

385 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skicka DM för mer bilder, använd endast en gång! Superbra skick!

Felicia Dackell
Felicia Dackell
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort klänning med spetsdetaljer - Supersöt vit kort klänning perfekt till studenten💕PRIS KAN DISKUTERAS! Den har några lösa trådar vid midjan men inget som syns och går att klippa bort, hon jag köpte av sa det skulle vara så.
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Rosa volangklänning med smala axelband - Säljer en rosa kortklänning med smala axelband och flera lager volanger. Klänningen har en feminin siluett med markerad byst och är tillverkad i ett lätt, plisserat tyg som ger ett luftigt intryck. Perfekt för varma dagar eller sommarens tillställningar.
Maje klänning (linkande) - Säljer en Maje LIKNANDE klänning från North Attire men skulle säga att de är näst intill identiska. Klänningen passar perfekt för studenten eller bara för att ha i sommar eller utomlands!
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot
Ljusgul långklänning med v-ringning - Fin ljusgul långklänning från peppermayo. Perfekt till bröllop, fest o bal🥰🥰🥰 går ner till marken på mig som är 170 lång ❣️hör av er vid frågor ! Oanvänd.
Svart cocktail klänning new fast - Så snygg klänning i storlek 34 men skulle säga den passar 36 också💞💞