Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Morris tröja 200 kr
Morris tröja 200 kr - 89 Morris tröja 200 kr - 90 Morris tröja 200 kr - 91

Morris tröja 200 kr

Storlek: LARGE
Kategori: Klänningar
Märke: Morris

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Morris tröja/ jätte bra kvalitet/ storlel large

Mill
Mill
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Morris klänning - Suuuperskön och fin morrisklänning. Perfekt till de lite finare tillfällen. Har bytt stil lite så säljer eftersom den här inte passar in i nya garderoben:) priset är plus frakten. Kan vara bra att veta att nypris är 1600kr. Så detta är ett riktigt kap!!🥰
Morris klänning, strl 34 - Morris klänning,  strl 34
Stella McCartney tröja/klänning - Så söt tröja/klänning. Aldrig använd och lappen är kvar! Storlek 14+ years old. Super fint skick och den har fickor.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit broderad studentklänning  - Jättefin klänning som passar perfekt till studenten! Klänningen är köpt i qatar men var min andrahands klänning, alltså helt oanvänd! Tryck gärna på köp nu!💓
Gul rutig kortklänning från ZARA - Supersöt gul kortklänning från ZARA, aldrig använd slutsåld på Zara
Vit student spetsklänning - Säljer denna jättefina spetsklänningen, endast använd 1 gång o är som helt ny!💕
Vit ärmlös kort klänning showop  - Säljer min oanvända student klänning från showop då den inte kom till användning den är helt ny med lappen kvar. Köpt för 1100kr
Balklänning mörkblå satin - Säljer min gamla balklänning då den inte kommer till andvändning. Lång, mörkblå klänning i glansigt satintyg. Klänningen har en hög slits framtill, den är perfekt lång för mig som är straxt över 170cm andvänd en gång. Säljer den för 500kr då jag tror nypriset låg lite över 1000kr
Vit offshoulder klänning med volang - Superfin vit kort klänning i satin med offshoulder-modell och stor volang upptill. Sitter figurnära och har en elegant, stilren look som passar perfekt när du vill sticka ut lite extra.
klänning  - en jättefin klänning. helt slutsåld
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och långärmade puffärmar. Perfekt studentklänning!💕 Klänningen är ny utan prislapp. Skriv gärna vid frågor!