Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90

Klänning

Storlek: 146/152 (11/12 år)
Kategori: Klänningar
Märke: Cubus
Färg: Flerfärgad

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jättesöt klänning som är för liten för mig, den är randig i orange, rosa, blå, vit, lila. Den är tajtare upptill men sen sitter den löst nertill, tunna band med ditsydda rosetter på båda, jättefint skick, knappt använd

Felicia Ekman
Felicia Ekman
(9)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Märkt som 146/152. Tycker dock att den är liten i storleken.  Jag är väldigt mån om mina köpare. Skulle du vara missnöjd med ditt köp så ta gärna kontakt med mig innan dåligt omdöme, så har jag en chans att rätta till det!
Klänning - Klänning från Cubus i oanvänt skick. Storlek 36. Skickar mer bilder om de efterfrågas. Fraktkostnad tillkommer 💕
Klänning - En blommig klänning, har använt fåtal gånger för länge sen men är som nyskick. Skriv privat för fler bilder💕
Klänning - Somrig blommig klänning i storlek XS från Cubus. Använd ett fåtal gånger och i väldigt bra skick. Säljer den då den börjar bli för liten för mig.
Klänning - Skön klänning i fint mönster
Blommig klänning - En blommig klänning från Cubus i storlek 134. Men passar allt från 134-160 skulle jag säga då den fortfarande passar mig som har 158/xxs. Fint skick! Köparen står för frakten💖
Blommig klänning  - Säljer denna somriga klänning luftiga ärmar och fint fall. Möjligt att knyta runt midjan. Bara genomskinlig vid ärmarna! 🌸🌸
Mönstrad klänning  - Mönstrad klänning som är perfekt till sommaren🌺 Storleken är 158/164 för barn men har passat utmärkt för mig som är S/M och 158 cm. Mycket bra skick!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
STUDENT KLÄNNING  - Säljer denna jättefina och populära vita klänningen, som passar perfekt till studenten! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, vilket är synd och därav säljer jag gärna den till någon som kommer använda den mer! Är öppen för att diskutera pris, och det är bara att ställa frågor🥰
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Blommig offshoulder kortklänning - Supersöt kortklänning med offshoulder och volangkjol. Klänningen är vit med blommigt mönster i rosa, grönt och gult. Smockad överdel och axelbandslös design ger en feminin och somrig känsla. Perfekt för varma dagar och picknickar.
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel
Vit broderad studentklänning  - Jättefin klänning som passar perfekt till studenten! Klänningen är köpt i qatar men var min andrahands klänning, alltså helt oanvänd! Tryck gärna på köp nu!💓
Showpo klänning  - säljer en sååå fina showpo klänning. Helt slutsåld på hemsidan, köptes för 1100 & endast använd 1 gång! Storlek 34. Perfekt studentklänning💌
Vit volangklänning med öppen rygg - Söt vit kortklänning med volangdetaljer och v-ringning. Klänningen har öppen rygg med knytband och är ärmlös med volangprydda axlar. Perfekt för sommarens alla tillfällen.