Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Ellos klänning
Ellos klänning  - 89 Ellos klänning  - 90

Ellos klänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: Ellos
Färg: Röd

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ellos klänning storlek 42-44

Antonia
Antonia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd klänning från Ellos - Snygg röd klänning från Ellos med knytdetalj i midjan. Den har en ribbad textur och är ärmlös, omlott underdel.
Ellos klänning  - Ellos klänning som är praktiskt taget nyskick. Använd gärna köp nu om du inte har några frågor!
Ellos klänning - Stl 42-44. Aldrig använd. Orangeröd ungefär, mer åt orangea hållet.
Svart klänning från Ellos - Svart klänning från Ellos i 100% viskos. Klänningen har smala axelband, volang upptill och ett luftigt, flowy fall. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look med boho-vibbar.
Mönstrad klänning från Ellos - Kortärmad klänning från Ellos med färgstarkt mönster i rosa, blått och vitt. Klänningen har en rak passform, rund halsringning och knappdetalj i nacken. Perfekt för dig som gillar boho-vibbar och vill ha något bekvämt men snyggt.
Klänning ellos  - Lila klänning från Ellos i tunnare material. Utsvängda ärmar och detalj i midjan. Använd en gång. Storlek 34/36.
Klänning från ellos - En fin liten festklänning från Sara kelly- ellos ljus rosa  metallic
Svart ribbad klänning från Ellos - Svart ribbad långklänning från Ellos i storlek 42/44. Klänningen har korta ärmar, rund halsringning och är i en rak, enkel modell som går ner till vaden. Perfekt för en stilren och bekväm look.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Klänning Zara  - Söt vit klänning med tunna axelband och volangkant nertill. Klänningen har ett broderat spetsmönster över hela plagget och en figurnära passform upptill. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.