Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90 Klänning  - 91

Klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Esprit

49 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supersöt liten klänning som också skulle kunna användas som kjol! Den har underkjol så den är inte genomskinlig. Tyget är tunt och skönt, perfekt när det är varmt ute!

Annie🌸🍭💗
Annie🌸🍭💗
(27)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning  - En jättefin klänning från Esprit i ett jättefint skick
Klänning - Klänning som använts en gång. Bra skick.
Klänning - Klänning med spetsdetaljer! Från märket Esprit. 💋( det är ej en vit prick på vet ej varför det blev så i kameran?!)
klänning - klänning från esprit köpt på sellpy💘
Klännings - Superfin klänning i gråsvart färg med armar och snörning i midjan.
Klänning  - En jättefin randig svart klänning som är i väldigt bra skick, skriv gärna om du vill diskutera priset eller har frågor 🙂👍
Klänning  - En jättegullig klänning som är i bra skick, har du fråga eller vill diskutera priset så skriv gärna 🤗🥰
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med puffiga trekvartsärmar och volangkant nedtill. Klänningen har ett detaljerat broderat mönster och hög hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och perfekt til studenten!!!
Blommig rosa klänning Zara  - Supersöt klänning i rosa med blommigt mönster från Zara. Klänningen har långa ärmar, djup urringning med snörning framtill och är i ett glansigt material som ger en lyxig känsla, storlek S. Perfekt nu till sommaren!🩷