Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Festklänning i storlek 36/38
Festklänning i storlek 36/38 - 89 Festklänning i storlek 36/38 - 90 Festklänning i storlek 36/38 - 91

Festklänning i storlek 36/38

Storlek: 36/38
Kategori: Klänningar
Färg: Röd

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänningen är i perfekt skick

Nena
Nena
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Festklänning i storlek 36/38 - Klänningen är i perfekt skick!
Festklänning storlek 36  - Klänning/festklänning i storlek S/36, har endast använts i några timmar. Nypris: 6000kr. Klänningen är kemtvättad (behöver bara strykas, den är skrynklig för att den hade lagts undan). Pris kan diskuteras vid snabb affär 💕
Festklänning 36/38 - Hej!  Jag säljer min väldigt fina, helt oanvända festklänning. Den är i en grå/silvrig färg med fin överdel i paljetter och en slits nertill. Vissa av paljetterna hänger lite löst och skulle behöva sys till lite, går att göra för hand.
Festklänning storlek 36/38 - Helt nytt klänning i storlek 36/38 klarblå med så fina kristaller
Helt ny hm festklänning stl.36/38 - En helt ny rosa festklänning från Hm i storlek 36,38. Motsvarande S/M. Jättesöt! Säljer pga stor garderobrensning. Kika gärna på mina andra annonser, säljer mycket. Samfraktar gärna.
Vacker röd festklänning stl 36 - Fantastisk festklänning med sprund, stl 36 Nyskick, använd en gång.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
Vit spetsklänning med volanger - Supersöt vit kortklänning i spets med v-ringning, trekvartsärm och volangdetaljer. Klänningen har fina broderade mönster och cut out-detaljer i midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen!