Alla kategorier > Klänningar
Festklänning, oanvänd!
Festklänning, oanvänd! - 89

Festklänning, oanvänd!

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ursnygg festklänning som säljs på grund av för liten storlek. Helt ny, då den har aldrig använts! Är svart med guld detaljer. Är ganska lång, kontakta för mer bilder!

DD
DD
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Oanvänd festklänning m kapparna kvar - 34 i midjan, men passar bra till någon med större byst. Inbyggda kupor. Glittret på axeln går lätt att sprätta bort om man vill. Chiffong
Festklänning - Glittrig svart klänning som jag aldrig har använt på grund av att den Inte är i min stil
Festklänning  - Fin fest klänning med dragkedja i ryggen
Festklänning  - Festklänning, fint skick storlek S
Oanvänd bal/festklänning - Oanvänd klänning i storlek 38, väldigt fin och lyxig klänning
Festklänning  - Helt ny st 40/42 guld/svart
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Ljusgul långklänning med v-ringning - Fin ljusgul långklänning från peppermayo. Perfekt till bröllop, fest o bal🥰🥰🥰 går ner till marken på mig som är 170 lång ❣️hör av er vid frågor ! Oanvänd.
Adoore klänning - Så snygg Adoore klänning! I storlek 34. Endast använt fåtal gånger. Inga defekter.
Vit plisserad klänning från Zara  - Säljer min suuuper fina underbara plisserad klänning med volanger från Zara , perfekt för studenten den är aldrig använd därav inga defekter och i nyskick ☺️( kan gå ner i pris)
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot
Adoore Montana dress - Säljer denna fina klänning från Adoore! Endast använd vid ett tillfälle och är i nyskick. Hör av er vid intresse så skickar jag fler bilder! 🩷