Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Gina Tricot
Gina Tricot  - 89 Gina Tricot  - 90 Gina Tricot  - 91

Gina Tricot

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart

250 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

One shoulder klänning från Gina Tricot använd vid ett tillfälle, nyskick Storlek XS, klänningen är grovstickad

Liina
Liina
(57)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gina tricot klänning  - En söt klänning men vita blommor som är köpt på Gina outlet för flera år sedan. Fortfarande i fint skick
Klänning från Gina Tricot - En snygg och skön klänning från Gina tricot, mycket bra skick samt sparsamt använd.
Fin festklänning från Gina Tricot  - Passar perfekt till sommaren eller till fest.
Gina tricot klänning - Oanvänd klänning från Gina tricot. Otroligt skön och luftig klänning som går ner till marken på mig som är 168cm lång (Obs speglen har fläckar inte klänningen!)
Klänning Gina tricot - Säljer denna snygga klänning från Gina tricot i storlek M! Enbart testad, säljes då jag ångrat mig! Säljer för 300kr, nypris är 600kr
Gina tricot klänning - Säljer denna fina klänning från Gina tricot då den inte kommer till användning längre. Har bara använt den några få gånger. Är i storlek M men passar S.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel
Bandeau klänning - Sjukt vacker bandeau klänning från Francis by si