Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Gul axelbandslös klänning
Gul axelbandslös klänning - 0

Gul axelbandslös klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Gul
Skick: Nytt skick

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin oneshoulder klänning från zara i storlek M passar även S! 🩷använd en gång! Kommer ej gå ner i pris!

Linda S
Linda S
(64)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gul axelbandslös klänning - Säljer en söt gul klänning med smala axelband och volangdetaljer i storlek S. Perfekt till sommaren! Klänningen har en luftig passform och är tillverkad i ett tunt material.
Gul axelbandslös klänning - Säljer en fantastisk gul axelbandslös klänning med glittriga detaljer på överdelen. Klänningen har en smickrande drapering och är perfekt för festliga tillfällen. Den är figurnära och har en elegant lång design.
Gul axelbandslös klänning - Säljer en superfin gul axelbandslös klänning från adoore. Jag hade den som balklänning men super fin annars till sommarn tex. på midsommar. Endast använd en gång därför är den i mycket bra skick! 🌼Nypris 1799kr
Gul axelbandslös kort klänning - Söt axelbandslös kort klänning i ljusgul färg med utsvängd kjol och markerad midja. Klänningen har en enkel och stilren design, perfekt för varma dagar. Tillverkad i mjukt bomullstyg som känns skönt mot huden.
Gul axelbandslös sommarklänning - Söt ljusgul axelbandslös klänning med smock upptill och volangkant. Klänningen har en luftig passform och är perfekt för varma dagar. Längden går till vaden och materialet känns lätt och bekvämt.
Gul axelbandslös kortklänning - Superfin gul axelbandslös kortklänning med rynkade detaljer i midjan och utsvängd kjol. Klänningen har en mjuk och följsam känsla, perfekt för varma dagar. Enkel men ändå riktigt snygg och lätt att styla med smycken.
Gul axelbandslös långklänning - Snygg axelbandslös långklänning i gult och vitt med slits på sidan. Klänningen har en figurnära passform och är perfekt för varma dagar. Mönstret är lätt marmorerat och materialet känns mjukt och följsamt.
Gul axelbandslös maxiklänning - Säljer en solgul axelbandslös långklänning från glance.. Klänningen har en bred smock upptill, knytband i midjan som du kan knyta på olika sätt. och ett mjukt, flowy tyg som ger en avslappnad känsla. Perfekt för varma dagar och sommarens alla tillfällen. Klänningen är aldrig använd så väldigt gott skick
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit och marinblå virkad kortklänning - Supersöt klänning som passar perfekt till sommaren!❤️☀️
Viral Blommig volangklänning med puffärm Zara viral  - Supersöt klänning med volanger och broderi ifrån Zara! Inga defekter alls! Så snygg
Svart långklänning med spetsdetalj - Elegant svart långklänning med axelbandslös design och smala knytband på axlarna. Aldrig använd, säljer då den inte passade när jag fick hem den. Klänningen har en transparent spetsdetalj i midjan som ger en snygg kontrast och markerar siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Ljusgul långklänning i satin - Snygg ljusgul långklänning i satin med smala axelband och öppen rygg med fina banddetaljer. Klänningen är endast använd en gång, och i fint skick❣️
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Vit prickig volangklänning offshoulder från Zara - Jättefin volangklänning från Zara!
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399