Alla kategorier > Klänningar
Svart festklänning
Svart festklänning  - 89

Svart festklänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart klänning med tyll

Jennifer Kråik
Jennifer Kråik
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart festklänning  - Svart festklänning. Lite trådsläpp på några av ”strassen”, därav priset. Går att ta bort om man vill eller sys fast. Har lite vadderade axlar och en innerklänning innanför. Fin öppning vid ryggen. Storlek 40, skulle säga 38/40.
Svart festklänning - Fin festklänning för barn i storlek 116. Har två rosor vid midjan: en svart och en röd. Är från H&M & har använts 1 gång.
Svart festklänning  - Svart lång festklänning med inslag av guld. Den är gjord i spets och har axelvaddar. Det finns två band som man kan knyta runt midjan hur man vill. Köppte för några år sedan men aldrig använt.
Svart festklänning - Fodral, bra skick, jättefin med öppen rygg å spetsmönster/detaljer .. å ja jag råka ta bilden med klänningens baksida men d kanske går å se ändå :)
Svart fest klänning - En fin fest klänning med v ringning, genomskinliga armar med en volang detalj i kragen och på ärmen! Klänningen har även genomskinlig kjol med en innerkjol! Superfin till fest!   Aldrig använd! Lappen är kvar från inköpet!   Storlek M!  Vid frågor är det bara att skriva 💕
Svart festklänning - Jättefin fest klänning som är knälång, aldrig använd med lappen på!!!💕💕är storlek 36 men passar mig som vanligtvis är en 38. Ge prisförslag!!
Svart festklänning H&M - Säljer en svart åtsittande klänning med omlott från H&M, endast använd ett fåtal gånger. I strl XS.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Studentklänning - Perfekt offshoulder studentklänning som tyvärr är för kort för mig som är 175 annars normal i storlek❣️skriv för egen bild på
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Ljusrosa balklänning med spets - Elegant ljusrosa långklänning med tunna axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har ett vackert blommigt spetsmönster och en svepande siluet. Perfekt för speciella tillfällen som balen. Den är aldrig andvänd och nypris är 1000!💗💗
Vit plisserad kortklänning med volang - Så populär och eftertraktad klänning från Zara, så fin till studenten ❤️kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Vit klänning med spets och volang  - Så fin vit klänning med spets och långa puffärmar💕 Storlek S och mycket bra skick, aldirg använd av mig. Skicka prisförslag, så diskuterar vi💕
Rosa volangklänning med axelband - Söt kort klänning i ljusrosa toner med volanger och tunna axelband. Klänningen har ett lager-på-lager-utseende och ett lätt, luftigt tyg som passar perfekt för varma dagar✨💭🩷
Adoore klänning - Så snygg Adoore klänning! I storlek 34. Endast använt fåtal gånger. Inga defekter.
Vit studentklänning PepperMayo - Superfin vit kort klänning från PepperMayo med halterneck, öppen rygg och knytband i midjan. Klänningen har en lätt struktur i tyget och en snygg volangkant nedtill. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen. Passar perfekt som studentklänning