Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
PelleP klänning
PelleP klänning  - 89 PelleP klänning  - 90

PelleP klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

280 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin klänning från PelleP. Den är i superbra skick! Storlek XS. Passar alla storlekar mellan XS - M

Linnéa Lindgren
Linnéa Lindgren
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
PelleP Klänning  - Superfin klänning från Pelle P i mycket bra skick! Storlek XS
Ljusrosa klänning från Pelle P - Superfin ljusrosa klänning från Pelle P med rund halsringning, korta ärmar och ett smalt knytbälte i midjan. Klänningen är i mjuk bomull och har en avslappnad passform som är perfekt för varma dagar. Den är aldrig använd🩷
Pelle P klänning  - Storlek M  Nypris 700
Pelle P blå klänning  - Pelle P helt oanvänd blå pike klänning
Klänning, Pelle P, M - Marinblå polokänning från Pelle P i storlek M. 95% bomull, 5% elastan. Modellen på bilden är 160 cm. Inköpspris 800 kr.
Rosa pikéklänning från Pelle P - Snygg rosa pikéklänning från Pelle P med vit krage och knäppning framtill. Klänningen har kort ärm med randiga muddar och broderade loggor på bröstet och ärmen. Perfekt för en sportig och fräsch look.
klänning - sjukaste y2k klänningen köpt på plick💖💖 håller in den på två första bilderna men tycker den är fin utsläppt oxå🥰 lite för kort för mig som är 164 men tänker att den skulle passa jättefint som längre topp på någon som är längre då⭐️❤️⭐️❤️skriv vid frågor💖
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusrosa långklänning i satin - Fin ljusrosa långklänning med smala axelband och v-ringad där frammer. Klänningen är i satin och perfekt för lärarmiddag/bal
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp