Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
STUDENTKLÄNNING - Jättegullig vit klänning köpt som studentklänning. Säljer eftersom jag inte kunde returnera då den va köpt från Australien💕 prislappen finns kvar!! (Köp för ca 1000kr)
Studentklänning - Sista bilden har jag tagit, färgen blir missvisande. Klänningen är lika fin och sitter likadant som de två första bilderna. Kvaliten är bra för att vara shein. Klänningen är i tjockt material dvs ej genomskinlig, passar XS/S Använt den sparsamt en gång.
Studentklänning - Superfin vit klänning som passar till studenten, det är egentligen en lång klänning som är uppsydd. Där av har det en liten fel i sömmen. Men man märker det inte alls. Annars endast använd en gång
Studentklänning - Helt ny, superfin vit volangklänning som passar perfekt till studenten och sommaren. Den är köpt för 1100kr på Hello Molly och aldrig använd eftersom den tyvärr inte passar mig. Storlek L men sitter mer som S-M 💗 Hör gärna av dig vid frågor 💗
Studentklänning  - Jättesöt studentklänning i vit från Gina Tricot! Den  har spetsmönster och tunna axelband, väldigt bra skick då den aldrig är använd. Med lapp kvar🤩 storlek xs
studentklänning  - liknar den från adoore, klänningen har varit till knäna men jag har klippt och sytt om den så den är kortare, inte supersnygga gjort men ingenting som syns när man har på sig den
studentklänning  - Jättesöt puffig klänning perfekt som studentklänning💞 Använd ändast under kvällen av studenten😊
Studentklänning - Spetsklänning till studenten i storlek XS. I använt skick
Studentklänning
Studentklänning  - 89 Studentklänning  - 90 Studentklänning  - 91 Studentklänning  - 92

Studentklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: hello molly
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin vit klänning från Hello Molly i strl xs, perfekt som studentklänning💕hel ny med lappen kvar! Köpt för 1300 plus frakt och tull, säljer (var lite för liten för mig) för 700kr. Skriv för fler bilder💗

Fannyb
Fannyb
(17)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad topp - Jättesöt lila/grå stickad topp från vila💗Strl L men passar mer M/S🙌🏻helt ny med lappar kvar!
Stickad t-shirt - Jättefin svart stickad T-shirt i strl S från zara🫶🏻
Svarta bootcutjeans - Jättefina svarta lågmidjade bootcutjeans från H&M i manchestermaterial🙌🏻strl 36! Typ oanvända!
Stickad tröja - Jättefin och mysig beige/grå stickad tröja från H&M i strl s💕
Lila sommarklänning - Supersöt lila sommarklänning med smala justerbara axelband från Zara i strl S💜klänningen har lite ”våfflat” material (se bild 4) bara använd fåtal gånger!
Festtopp - Skitsnygg mörkblå långärmad fest/fintopp med lite mesh-aktigt tyg, i nyskick!🙌från saint tropez i strl S
Miniklänning zara - Jättesöt mönstrad miniklänning från Zara i strl S💕
Liknande annonser
Visa alla