Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Jeansklänning Isawitfirst
Jeansklänning Isawitfirst - 89

Jeansklänning Isawitfirst

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jeansklänning från UK märket Isawitfirst. 150kr. Sparsamt använd. Storlek S

Vera
Vera
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jeansklänning S - Jeansklänning från 77thFLEA i storlek 34 men passar även mig som är en 36. Stretchigt material. Knappar framtill, korta ärmar och krage. 75% bomull 23% polyester 2% elastan. Använd vid två tillfällen, jättefint skick.
Jeansklänning - Som ny
Jeansklänning  - Superfin jeansklänning från Zara som är helt oanvänd💕💕
Jeansklänning - Snygg jeansklänning från Gina Tricot i ljus denim med knappar framtill och två bröstfickor. Klänningen har ett bälte i midjan för en fin passform och långa ärmar som kan rullas upp. Perfekt för en avslappnad stil! Använd en gång. Önskar du veta exakta mått? Tveka inte att höra av dig!
Jeansklänning - Superfin och knappt använd
Jeansklänning - Säljer en snygg jeansklänning med rundad urringning och volang nedtill. Klänningen har en kort passform och är perfekt för sommaren.
Jeansklänning - Så snygg jeansklänning storlek s från pull and bear
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.
Ljusrosa långklänning i satin - Fin ljusrosa långklänning med smala axelband och v-ringad där frammer. Klänningen är i satin och perfekt för lärarmiddag/bal