Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
blå klänning
blå klänning  - 89

blå klänning

Storlek: 164
Kategori: Klänningar
Färg: Marinblå

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

aldrig använd

Julia Agus
Julia Agus
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
blå klänning - den är bara använd 2 gånger
Klänning blå - Klänning från ptl i mörkblå färg perfekt till sommarkvällar
Blå klänning  - Jätte söt kort blå klänning i prima skick! Storlek 34 men skulle påstå att den är relativt liten i storleken.
Blå klänning  - Jag säljer denna fina klänning då den tyvärr inte längre kommer till användning, skicket är väldigt bra!!💙
Blå klänning  - Super fin blå klänning i mycket bra skick. Hittar tyvärr inte storleken men den sitter som storlek S🫶
Blå klänning - Aldrig använd klänning med lappen kvar. Skulle säga att den är en liten s.
Blå klänning  - Klänningen är ungefär en storlek L-XXL, skiljer från kropp till kropp helt enkelt. Har köpt klänningen för cirka 900kr från AliExpress men säljer den för 400. Den är helt oanvänd alltså helt ny! Har du frågor så är det bara att höra av sig!!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit min klänning /Student klänning/ Midsommarklänning  - Säljer min så fina mini klänning som jag köpte i Kroatien.😍 Med spets och volanger. Perfekt till midsommar eller STUDENTEN!💕✨ Strlk 32. (Obs se bild 7, solkräms fläck dock inget man tänker på och går säkert bort med typ vanish). Pga fläck kan pris diskuteras.😊
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Vit klänning med volanger - Så populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp 💓
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Vit kort klänning med volangkjol - Säljer en vit kort klänning med klassisk halsringning och breda axelband. Klänningen har en figurnära överdel och lite puff nedtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen alt som studentklänning! Materialet känns mjukt och klänningen  är oanvänd. Säljs för att de blev fel storlek för mig.