Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Gosig beige klänning
Gosig beige klänning - 89 Gosig beige klänning - 90

Gosig beige klänning

Storlek: S<
Kategori: Klänningar

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jätte gosig och mjuk klänning med väldigt stretchigt material som går att ha både lång och kort. Perfekt för hösten och vintern ❤️ Storlek: S. Klänningen är oversize på mig och passar även större storlekar.

Allt billigt
Allt billigt
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige klänning - Söt beige klänning från H&M säljes! Aldrig använd🤍
Beige klänning - Säljer denna otroliga klänningen då den inte kommer till användning. Använd på ett bröllop och fick sååå mycket komplimanger! Finns inga tecken på användning! Den är i Onesize men passar mig som är en S 🌸
Beige klänning - Klänningen är från Pretty little thing är helt oanvänd med lappen kvar! Säljer pga att jag beställde två storlekar av samma klänning så använde bara den som passade mig. Klänningen är helt slutsåld på hemsidan.
Beige klänning  - Använd en gång.
Beige klänning - Beige/grå klänning i storlek 34
Beige klänning - Snyggare utan BH. Passar S/M beroendes på byst storlek
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Såå sjukt fin vit kortklänning med v-ringning och volanger!! Klänningen har snygga cut-outs i midjan och ett detaljerat virkat mönster💓 så fin till studenten!!
Vit kort klänning från Zara - Superfin vit kort klänning från Zara med puffärmar och v-ringning. Klänningen har broderade blommönster och en lätt volang nertill. Perfekt för studenten. Finns även dragkedja på sidan (se bild). Ingen prislapp kvar men är aldrig använd, köpt i somras.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.