Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig klänning
Blommig klänning - 89

Blommig klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super söt blommor klänning köpt i USA. Passar svinbra till boots

issy
issy
(19)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig klänning - Skriv privat vid fler frågor!😊 Knappt använd
Blommig klänning - En jättefin klänning med blommiga detaljer.
Blommig klänning - En svart klänning med lila/rosa blommor med volang nedtill samt vid ärmslut från H&M i strl XS!💓
Blommig klänning - Jättelätt och luftig klänning som är jätteskön att ha på sig när det är riktigt varmt! Sparsamt använd! Ingen lapp men uppskattar xxs/xs då den inte är så lång. Går att ha på två olika sätt (bild 1 & 2)💕
Blommig klänning  - Söt blommig klänning. Den har en svart bas med vita blommor och en volangdetalj vid axlarna. Klänningen är knälång och har en knytning i midjan för en fin passform. Perfekt för sommaren 💛 Storlek L, lite Oversized på mig som vanligtvis har S, *inga defekter
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.