Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning Coster Copenhagen
Klänning Coster Copenhagen  - 89 Klänning Coster Copenhagen  - 90 Klänning Coster Copenhagen  - 91

Klänning Coster Copenhagen

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: COS
Färg: Grön

750 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Ny med prislappen kvar , storlek 36

Maggan
Maggan
(28)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Coster Copenhagen - Klänning från Coster Copenhagen, använd endast två gånger. Omlott modell med band i Midjan. Känningen är en 34a men jag som är en storlek 38 kan ha den utan problem (se bilder) Går till knäna ungefär! Nypris 1600kr!
Klänning Coster copenhagen  - Klänning från Coster copenhagen, köpt på Elvilito i Ängelholm men blev ett felköp. Storlek 34 men passar en i storlek 36 för den är stor i storleken. Nypris 1699 kr.
klänning från Costa Rica  - Klänning från Pacific Wolf Factory köpt i Costa Rica. Enbart använd en gång så den är i nyskick. Nypriset är 65$
Rosa klänning från Coster Copenhagen - Supersöt rosa klänning från Coster Copenhagen med avslappnad passform, v-ringning och knappar framtill. Klänningen har kort ärm och volangdetalj nertill. Använd 1 gång så nyskick
Brun klänning med blommigt mönster från Coster Copenhagen - Säljer en brun klänning från Coster Copenhagen med vinröda blommiga broderier. Klänningen har trekvartsärm med utsvängda ärmslut och rund halsringning. Dragkedja bak för enkel påklädning. Perfekt för dig som gillar unika detaljer.
Gul blommig långklänning Coster Copenhagen - Säljer en gul långklänning från Coster Copenhagen med vitt blommigt mönster. Klänningen har långa ärmar med smock vid ärmslut, rundad hals med liten volangkant och knappdetalj framtill. Materialet är lätt och har ett innerfoder i satinliknande tyg.
Grön klänning sparxz copenhagen - Inköpt på boozt. Fint skick feån djur och rökfritt hem.
Rosa blommig kortklänning från Coster copenhagen - Orginal pris 1099kr, ny pris 800kr. Superfin rosa kortklänning från Coster med röda blommor, v-ringning med knyt och korta ärmar. Klänningen har volangdetalj nertill och är i ett lätt, luftigt material. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Underklänning i matchande färg medföljer.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Långklänning - Supersöt klänning som är slutsåld, storlek xs! Passade tyvärr inte mig därav säljer jag🩷
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷