Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Balklänning
Balklänning - 89 Balklänning - 90

Balklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina balklänning i vinröd färg i storlek M, använd en kväll!🤍

Ek
Ek
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balklänning S - Balklänning använd 1 dag. Knappen saknas på baksidan av klänningen men någon pysslig kanske kan fixa den så denna fina klänning kan komma till användning igen. Annars är den i nyskick. Uppsydd så den passar perfekt på mig som är 160 cm. Köpt på bubbleroom för runt 1000 kr om jag minns rätt.
Balklänning  - Säljer min balklänning! Köpt för ca 2500kr från JJ’s House och endast använd på min bal (några timmar). Det är inte exakt den som första bilden men nästan samma. Den har justerbara axelband och är vadderad, därför behövs inte heller någon bh. Ganska så öppen i ryggen och den har även fickor där man exempelvis kan lägga mobilen eller annat utan att de syns! Hör bara av dig vid frågor!
Balklänning - Vinröd balklänning från JJ’s house , köpt här på Plick av en person som enbart använde den på balen. Har själv aldrig använt den endast provat så den är nästan som en ny. ❤️ Måtten är anpassade efter första ägaren därav så kan storleken vara off men den är ungefär en S!
Balklänning  - Säljer min balklänning endast använd 1gång. Jag köpte den på shein för 400❤️
Balklänning - Säljer min fina balklänning från Hailey Paige🤍 endast använd en gång (köpare står för frakt💕) nypris: 2900 kr.
Balklänning - säljer min drömmiga balklänning från Bubbleroom ❤️‍🔥🥹 fick så mycket komplimanger för den!! Storlek 34/XS, jag är 159 och hade klackar💕 kan skicka fler bilder vid intresse!
Balklänning - Säljer nu min super fina balklänning från dressroom linné! Viktigt att notera är att jag har lämnat in klänningen hos skräddare för längden och midjan, så skriv för mått!🤗 Köptes för 4990 och endast använd en gång🤍
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Blommig rosa klänning Zara  - Supersöt klänning i rosa med blommigt mönster från Zara. Klänningen har långa ärmar, djup urringning med snörning framtill och är i ett glansigt material som ger en lyxig känsla, storlek S. Perfekt nu till sommaren!🩷
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Vit min klänning /Student klänning/ Midsommarklänning  - Säljer min så fina mini klänning som jag köpte i Kroatien.😍 Med spets och volanger. Perfekt till midsommar eller STUDENTEN!💕✨ Strlk 32. (Obs se bild 7, solkräms fläck dock inget man tänker på och går säkert bort med typ vanish). Pga fläck kan pris diskuteras.😊