Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Maxiklänning
Maxiklänning - 89

Maxiklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd en gång. Lång, grårosa, genomskinliga lager av tyg, korsett-aktig byst. Storlek 34. Original pris 1000 kr.

linnginn
linnginn
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Maxiklänning - Maxiklänning från asos med prislapp kvar, aldrig använd då jag missade returdatumet💕 Storlek 34, kan gå ner i pris vid snabb affär. Kontakta mig vid fler bilder eller fråga🥰
Maxiklänning - Så fin klänning från peppermayo i modellen ”Veronica maxi dress”, som tyvärr är för lång för mig. Klänning är endast är använd en gång! Nypris ca 1300kr. Storlek 36, men skulle säga att den passar 36/38🤍
Maxiklänning  - Så snygg maxiklänning, aldrig använd. Lite glattare material, m urigning bak
Maxiklänning - Superfin rosa maxiklänning i stl 34/XS (passa även S). Endast använd en gång
Maxiklänning  - Världens finaste klänning från dressroom. Köpt för 4000kr för nån månad sen och använd endast en gång.
Maxiklänning med paljetter  - Rosa maxiklänning med paljetter, kan bäras som off-shoulder eller vanligt.  Storlek: 34 Märke: Maya Deluxe Använd 1 gång, nyskick.  Köpt för 1 000kr.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛