Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90 Klänning  - 91

Klänning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Märke: Pull & Bear
Färg: Blå

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Pull&bear

Cami
Cami
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Otroligt vacker klänning med öppen rygg som aldrig kommit till användning!
Klänning - Super fin klänning! Använd 1 gång 🩷
Klänning  - Klänning i fint skick med öppen rygg.
Klänning - Jättefin sommarklänning som tyvär inte kommer till användning😅 inga defekter, använt typ 1 gång. Passar S/M
Snygg Klänning  - Jätte fint skick, använd en gång. Öppet vid magen, kortare klänning med jätte fin blå färg. Passar till alla sesånger.
Klänning - Däljer denna klänningen från pull&bear. Lite tight i hålet för huvudet därav lite sprucket, men lätt att sy fast
Klänning - Fin klänning i blå färg med blommor på från pull and bear, en av mina favoriter men måste tyvärr sälja pga att den blivit för liten..knappt använd så i nyskick🤩priset är inkl frakt vid snabbaffär, storlek M men passar även S. Man kan välja om man vill
klänning  - klänning från pull&bear, fint skick
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.