Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Lila silkesklänning
Lila silkesklänning - 89 Lila silkesklänning - 90 Lila silkesklänning - 91

Lila silkesklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin lila klänning i silke med slitz i benen och lång. Superfin men kommer ej till använding tyvärr!

Isabelle
Isabelle
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lila silkes klänning:) - Denna klänning är dels insydd på baksidan och snöerna är knutna och sitter alltså inte ihop med söm.
LILA SILKES KLÄNNING  - Vero Moda, storlek 40, LITEN I STORLEKEN, mer 36-38, dragkedja vid sidan
Lila vintage silkesklänning - Så söt miniklänning som är mjuk och glansig i materialet. Perfekt till middag eller bal💞Passar en s eller xs
Silkesklänning - Superfin lila klänning i silke, sparsamt använd. Legat undangömd ett tag, därav något nopprig på insidan. Finns dragkedja på sidan. Storlek XS. Köparen står för frakten.
Silkesklänning S/M - Jättesnygg knälång klänning från Lindex. Storlek S men passar även M. 100% silke. Frakt ingår ej
Silkes klänning - Lång klänning från asos. Aldrig använd då den inte riktigt  passade. Storlek 38. Jag är 166 lång och den går till ankeln.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!
Vit offshoulder långklänning med volang - Säljer denna jätte fina klänning perfekt till bal. Den är helt ny med prislapp kvar! Skriv vid fler frågor!💗
Prickig klänning  - Söt prickig klänning från Zara, storlek S❤️
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Marinblå balklänning med spets - Elegant marinblå långklänning med spetsdetaljer upptill och tunna axelband. Klänningen har v-ringad urringning och ett flytande, svepande kjolparti. Perfekt för bal. Klänningen har en slits som endast syns när man går. Den har också ett väldigt litet ”släp” som man kan se på sista bilden. Klänningen är använd endast två tillfällen och är kemtvättad efter användning båda gångerna. klänningen är köpt i en lokal balbutik och nypris är ca 5000. Säljer även väskan för 300 kr.
Ljusrosa balklänning - Säljer min balklänning från förra året! Älskar klänning så mycket och hoppas någon annan kanske känner samma så kollar intresse(skriv innan ni köper alltså)! Perfekt för bal eller student! Väldigt bra skick och den har knytning i ryggen💕💕
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Student klänning Nelly  - Intressekoll på min studentklänning från Nelly 💕Passar perfekt till studentdagen!🎓Storlek 36, köptes förra året på deras hemsida men säljs inte längre!