Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - En klänning från lager 157 i storlek Xl. Använd ett fåtal gånger, jätte fin men jag är för lång (är 178 cm) så det blir mer en blus för mig. Finns djur i hemmet.
Klänning - Välanvända vardagsklänningar. Hänger med ett tag till för den som vill🦋 Du får båda för 20kr.
Klänning  - Jättesöt spets klänning i nyskick 🤍🤍oversize
Klänning  - Superfin klänning
Klänning - Figursmickrande klänning som markerar midjan. Trekvartsarm, v-ringad. Står storlek s men är snarare L
Klänning - Helt ny klänning med prislappen kvar. Från Bik Bok i storlek L. Köptes för 249kr. Köparen står för frakten
Klänning - Desigual klänning i storlek L, normal i storleken. Nyskick endast använd 1 gång, som ny.
Klänning - Desigual svart klänning i storlek xl men liten i storleken så mer som en L. Nyskick endast använd 1 gång, är som en helt ny.
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90

Klänning

Storlek: XL
Kategori: Klänningar

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket vacker klänning, ny och oanvänd, storlek XL

Princess Faton
Princess Faton
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla