Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Grön omlott kortklänning
Grön omlott kortklänning - 0 Grön omlott kortklänning - 1

Grön omlott kortklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Grön
Skick: Nytt skick

190 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Har använts 1 gång, Snygg ljusgrön kortklänning med omlott design. Klänningen har ett coolt cut-out-detalj under bysten och är ärmlös med breda axelband. Materialet är lätt rynkat och stretchigt, perfekt för sommarkvällar och fester.

Rebecca
Rebecca
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig kortklänning med omlott - Charmig blommig kortklänning i ljusa färger med omlott-design och knytband i midjan. Klänningen har korta ärmar och en v-ringad halslinje, perfekt för sommarens festligheter. Storlek m men passar även s och xs de bror på hur hårt man knyter den❤️
grön kort klänning - grön kort tajt klänning från zara 💓
Grön kort klänning  - Supersöt militärgrön kortklänning från Vero Moda i storlek XS. Klänningen har volangdetaljer vid axlarna, knytband i midjan och är ärmlös. Den har en lätt v-ringning och är tillverkad i ett mjukt, tunt material som känns luftigt och skönt. Bara använd en gång💕
Grön kortklänning - Superfin grön kortklänning från Papaya med v-ringning, korta puffärmar och knytband i midjan. Klänningen har en luftig känsla och är gjord i 100% muslin bomull, perfekt för varma dagar. Den har en lätt volang nertill för extra flow. Längd 106cm. Storleken passar från 42 till 46.
Grön ribbad kort klänning  - Snygg grön klänning med ribbad design och hög hals. Klänningen är ärmlös och har en kort längd, perfekt för en trendig look. Passformen är normal och materialet känns lätt och bekvämt.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Vit kort klänning från Zara - Superfin vit kort klänning från Zara med puffärmar och v-ringning. Klänningen har broderade blommönster och en lätt volang nertill. Perfekt för studenten. Finns även dragkedja på sidan (se bild). Ingen prislapp kvar men är aldrig använd, köpt i somras.
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399
Svart långklänning med spetsdetalj - Elegant svart långklänning med axelbandslös design och smala knytband på axlarna. Aldrig använd, säljer då den inte passade när jag fick hem den. Klänningen har en transparent spetsdetalj i midjan som ger en snygg kontrast och markerar siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Jeansklänning med kort ärm och knappar - Snygg jeansklänning i blå denim med kort ärm, v-ringning och knappar framtill. Klänningen har två bröstfickor och två fickor vid höfterna, samt markerad midja för en smickrande passform. Perfekt för en trendig och avslappnad look.
Svart offshoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med offshoulder och puffig volang nedtill. Klänningen har en smockad överdel och är tillverkad i ett lätt, syntetiskt material som ger en cool och trendig look. Endast använd en gång! Super fin men kommer tyvärr inte till användning. Skriv gärna först om du är intresserad🩷🩵
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕