Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Grön klänning från zara med silverdetaljer
Grön klänning från zara med silverdetaljer - 89 Grön klänning från zara med silverdetaljer - 90

Grön klänning från zara med silverdetaljer

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Oliv

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Grön klänning från Zara med silverdetaljer. Använd ett fåtal gånger. Frankt ingår ej.

Astridbendz
Astridbendz
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön zara klänning - Grön klänning från zara som aldrig är använd🌸dragkedja på ryggen💕stl M men passar mig med S😍säljer då den inte kommer till användning🌸nypris 499
Grön zara klänning  - Jätte fin klänning från zara köpt förra sommaren och använd fåtal gånger
Grön klänning från Zara - Säljer denna klänning från Zara i storlek s. Är i nyskick!💕
Grön Zara klänning - Jättefin klänning från Zara som är använd få gånger och i nyskick! Säljer för att den blivit för liten! Köparen står för frakt: 50 kr
Grön zara klänning  - Superfin grön volangklänning från zara! Kan skicka bättre bilder! 💋
Grön klänning - Jättefin off shoulder klänning från zara. Behöver strykas men annars jättefint skick! Passar nog flera storlekar
Grön klänning zara - Säljer en kortklänning med grönt och beige mönster, smockad midja och volangdetaljer nedtill. Klänningen har långa ärmar och ett unikt, bohemiskt mönster.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!
Vit offshoulder långklänning med volang - Säljer denna jätte fina klänning perfekt till bal. Den är helt ny med prislapp kvar! Skriv vid fler frågor!💗
Prickig klänning  - Söt prickig klänning från Zara, storlek S❤️
Ljusrosa balklänning - Säljer min balklänning från förra året! Älskar klänning så mycket och hoppas någon annan kanske känner samma så kollar intresse(skriv innan ni köper alltså)! Perfekt för bal eller student! Väldigt bra skick och den har knytning i ryggen💕💕
Student klänning Nelly  - Intressekoll på min studentklänning från Nelly 💕Passar perfekt till studentdagen!🎓Storlek 36, köptes förra året på deras hemsida men säljs inte längre!
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Marinblå balklänning med spets - Elegant marinblå långklänning med spetsdetaljer upptill och tunna axelband. Klänningen har v-ringad urringning och ett flytande, svepande kjolparti. Perfekt för bal. Klänningen har en slits som endast syns när man går. Den har också ett väldigt litet ”släp” som man kan se på sista bilden. Klänningen är använd endast två tillfällen och är kemtvättad efter användning båda gångerna. klänningen är köpt i en lokal balbutik och nypris är ca 5000. Säljer även väskan för 300 kr.
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.