Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Beige klänning
Beige klänning - 89 Beige klänning - 90

Beige klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Färg: Beige

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin figursydd klänning i beiget, bekvämt material. Formar höfter fint och är inte allt för kort. Kan mötas upp Nyköping. Storlek 34. För fler bilder skicka meddelande. 😊

Emilia
Emilia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige klänning - Säljer denna fina klänning från Pretty little thing som endast är använd en gång. Den är helt slutsåld på hemsidan.
Klänning beige - Säljer denna såå fina beigea klänningen ❤️❤️ använd vid ett tillfälle! Perfekt skick!
Beige klänning - Helt ny med prislapp kvar.
Beige Klänning - Elegant beige klänning från Lace & Beads med smala axelband och vacker paljettbrodering. Klänningen har en figurnära passform och en dragkedja i sidan för enkel påklädning. Perfekt för speciella tillfällen. Är I princip i nyskick!
beige klänning - supersöt beige klänning från Laura Torelli, lätt och luftig modell, aldrig använt
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit offshoulder långklänning med volang - Säljer denna jätte fina klänning perfekt till bal. Den är helt ny med prislapp kvar! Skriv vid fler frågor!💗
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Rosa axelbandslös volangklänning - Söt rosa kortklänning med smockad överdel och dubbla volanglager i kjolen. Klänningen är axelbandslös och har broderade detaljer i tyget som ger en lekfull känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Använd 1 gång. Nypris 699. Säljs för den användes för lite 💓
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Prickig klänning  - Söt prickig klänning från Zara, storlek S❤️
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Ljusgul balklänning  - Säljer min otroligt fina balklänning från ASOS, perfekt färg till sommaren!! Endast använd en kväll, banden är justerbara❣️passar mig som oftast har XS eller S i storlek💞
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!