Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Cider
Färg: Svart

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny och oanvänd. Jg köpte den för 315. Jätte populär.

☘️
☘️
(42)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Söt klänning från Cider. Oanvänd med etiketter kvar. Storlek XS.
Klänning - Säljer denna helt oanvända klänning från Cider, prislapp och allt kvar. Passar så bra att antingen klä ner på sommaren eller klä upp på typ studentbal/liknande
Klänning  - Säljer denna klänning i storlek S Helt ny, med lappar kvar 80kr + ev frakt
Klänning - Svart glittrig klänning med lite korsettliknande upptill från cider. Storlek M men sitter som en S.
Svart klänning  - En svart klänning från cider i storlek xs. Inte använd. Köpte den till balen fast hitta en annan. Nyschick med lapp kvar. Perfekt för balen. Elegant och classy vibe. Pris går att diskutera.
Klänning - Säljer denna svarta fina klänningen från Shein. Änvänt fåtals gånger under semester, är som ny.
Klänning  - Super fin klänning som tyvärr inte kommer till användning längre. För fler frågor kontakta ❤️❤️
Klänning S - Använder bara 1 gång
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Ljusrosa långklänning med volanger - Supersöt ljusrosa långklänning med volangdetaljer och spets. Klänningen har omlott upptill, öppen rygg med snörning och breda axelband. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk look. Materialet känns lätt och flowy.
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.