Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gullig klänning - En jätte gullig klänning från en affär som heter Pacsun i USA.
Gullig klänning  - Så sjukt gullig klänning som tyvärr inte riktigt sitter bra på mig. Så fint mönster också! Förra säljaren har sytt in den så den är kortare. Därför är dragkedjan typ ”vikt” på insidan men det syns inte och när jag tog på mig klänningen fungerade dragkedjan som vanligt. Jag har bara testat den och inte använt den i övrigt, väldigt bra skick!
Gullig svart klänning  - En super gullig klänning som knappt är använd. En vanlig svart klänning framtill med en gullig rosett där bak. Är lite för kort för mig (är 181 cm) men annars super fin klänning!
Gullig klänning XS - Svart fin klänning i XS. Använt ett fåtal gånger, väldigt fint skick. Har legat i garderoben ett tag så nu är det dags för den att hitta en ny ägare 💖i ryggen finns ett snöre som kan knytas.   - Super stretchig (midjan) - Shorts under
Gullig klänning 🌸 - Jätte söt klänning som tyvärr hann bli för liten då jag glömde bort att jag hade den. Jag är en S så jag skulle säga att klänningen är i en XS eller XXS
Gullig klänning - Supersöt klänning ifrån 159 MA. Säljer då den inte används
Fin gullig klänning  - En jättefin och gullig klänning 👗 som inte kommer till användning. Priset på alla plagg kan diskuteras🥰
Gullig svart klänning
Gullig svart klänning  - 89 Gullig svart klänning  - 90

Gullig svart klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Lager 157
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gullig svart klänning med band i midjan och en viten ”osynlig” knapp vid skärningen

FridaBengtsson
FridaBengtsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Vit blommig klännng med spets - Superfin vit kortklänning med blommigt spetsmönster och transparenta långärmar. Klänningen har v-ringning och volangdetaljer, perfekt för somriga tillfällen. Snygg och luftig passform som känns både trendig och romantisk. Superfin studentklänning som är använd endast 1 gång❣️
Klänning  - Väldigt populär Maje klänning i storlek 34 som är slutsåld. Köpt för 3.400kr i butik i Stockholm, har kvittot. Jag på bilderna är 164cm. Använd fåtals gånger💞
Vit plisserad kortklänning med volang -  Sjukt eftertraktad och populär klänning från Zara 💓Så så fin att ha på studenten!! 💓 kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp💓💓
Klänning - säljer denna klänning då den aldrig kom till användning, helt oanvänd och lappen är kvar 💝
Vit spetsklänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och puffiga långärmar. Klänningen har smockad midja och volangkant nertill samt vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.