Alla kategorier > Klänningar
Leopard Maxiklänning
Leopard Maxiklänning - 89 Leopard Maxiklänning - 90 Leopard Maxiklänning - 91

Leopard Maxiklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Boohoo
Färg: Marinblå

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer denna assnygga helt nya klänning i storlek 36! Perfekt till gala, bal, eller som sommarklänning. (Lappen kvar)

Alice
Alice
(22)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Maxiklänning - Superfin marinblå maxiklänning, som funkar perfekt till middagar, bal eller andra festligheter! Aldrig använd, slutsåld på ASOS
Maxiklänning - Mörkblå superfin och skön maxiklänning ifrån Shein
Maxiklänning  - Oanvänd maxiklänning i jersey-material.  Älskar denna men beställde två storlekar och glömde skicka tillbaka den ena… Väldigt stretchig i materialet och inte för tunt och inte heller genomskinlig!
Blå maxiklänning - Blå maxiklänning för finare tillfällen. Den är 142 cm uppifrån och ned. Navy, men kanske något mer diskret eller dovare i nyansen än på bilden. Sitter väldigt fint på.
Boohoo maxiklänning - Säljer denna fina långklänning då den är för stor för mig. Den har storlek 36 men den är lite stor i storleken så skulle säga att den passar någon med storlek 38. Den är aldrig använd, bara provad.
Maxiklänning! - Denna klänningen är perfekt för dig som vill ha en snygg cover-up till semestern! På stranden eller vart som helst 🤗 Den var lite genomskinlig vilket jag ej förväntat och mönstret passade inte min stil därav säljer jag! Skriv vid frågor eller bilder❤️
Marinblå maxiklänning - Skitsnygg maxiklänning från Nakd som är helt slutsåld! Säljs för att den inte kommit till användning. Passar xs-m skulle jag säga då den är stretchig. Skriv vid frågor eller annat🤗
Maxiklänning - Fin maxiklänning från HM använd 1 gång
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Ljusgul långklänning med v-ringning - Fin ljusgul långklänning från peppermayo. Perfekt till bröllop, fest o bal🥰🥰🥰 går ner till marken på mig som är 170 lång ❣️hör av er vid frågor ! Oanvänd.
Vit plisserad klänning från Zara  - Säljer min suuuper fina underbara plisserad klänning med volanger från Zara , perfekt för studenten den är aldrig använd därav inga defekter och i nyskick ☺️( kan gå ner i pris)
Adoore Montana dress - Säljer denna fina klänning från Adoore! Endast använd vid ett tillfälle och är i nyskick. Hör av er vid intresse så skickar jag fler bilder! 🩷
Adoore klänning - Så snygg Adoore klänning! I storlek 34. Endast använt fåtal gånger. Inga defekter.