Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Rosa klänning
Rosa klänning - 89

Rosa klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Rosa

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söker denna rosa klänningen från hm!!! Skriv jätte gärna till mig om ni säljer

Kristin Butlig
Kristin Butlig
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa klänning - Snygg klänning från h&m, men köpt på sellpy💓💓 Stlk M men stretchig där uppe, så passar även S/L
Rosa klänning - Super fin rosa sommarklänning från HM💓Aldrig andvänd säljer pga storleken. Köpt för 300 pris kan diskuteras💜💜storlek men skulle passa s-m ungefär
Rosa klänning - SÖKER! Rosa klänning från hm i strl M
Rosa klänning - Jättesöt rosa eftertraktad volangklänning, aldrig använd, den är slutsåld på hemsidan💕 perfekt till midsommar eller skolavslutning!
Rosa klänning  - Jättefin rosa klänning som passar bra till ett lite mer formellt event som bal, bröllop eller liknande. När jag köpte den var den för lång och jag har lagt upp den för att passa min längd (160cm) nu slutar den 1-2 cm över golvet. I fint skick.
Rosa klänning  - En jätte fin rosa klänning ifrån HM i storlek 38 som är i nyskick!💗
Rosa klänning  - Oanvänd🥰
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Vit klänning med volanger - Så populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp 💓
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång