Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Superfin klänning ifrån sisters point
Superfin klänning ifrån sisters point - 89 Superfin klänning ifrån sisters point - 90

Superfin klänning ifrån sisters point

Storlek: S
Kategori: Klänningar

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jättefina klänning ifrån sisters point! Jättefin till sommarn med ett par vita sneakers! Köpte i fel storlek och har därför bara använt den en gång! Super fint skick! Köpte den för 599 :- köparen står för frakten!

alvaschultz
alvaschultz
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit klänning från sisters point - Vit klänning med volanger & knytband på sidan från sisters point
Oanvänd Klänning 36 sisters point - Mycket fin tunn vit klänning! Style: Nutti Storlek: S  100% Polyester  Oanvänd då den är för liten för mig tyvärr..   Passar nu på sommaren :)  Ordinaroepris priset var 399kr
Vit klänning från Sisters Point - Charmig vit klänning från Sisters Point i storlek XS. Klänningen har en luftig design med korta puffärmar och en smickrande passform. Perfekt för varma dagar med sin lätta och bekväma stil.
Vit ärmlös klänning från Sisters Point - Snygg vit ärmlös klänning från Sisters Point med ett unikt utskuret mönster vid halsringningen. Perfekt för sommarens varma dagar. Klänningen har en luftig passform och är gjord i ett lätt material.
Vit långklänning med volang från Sisters Point - Lång, vit klänning från Sisters Point med v-ringning och volangdetaljer framtill. Klänningen har långa, transparenta ärmar med resår vid handlederna och markerad midja. Perfekt för dig som konfirmant eller student.
Studentklänning med ballongärmar från Sisters Point - Studentklänning med ballongärmar. Storlek M. Nypris: 900kr Använd 1 gång. Kan hämtas i Rönninge. Varan kommer från ett djur- och rökfritt hem. Ta en titt på mina andra annonser! Samfraktar gärna. Bud är bindande och betalning sker inom två dagar
Champagnefärgad långklänning Sisters Point - Snygg långklänning från Sisters Point i en champagnefärgad nyans. Klänningen har smala axelband, omlott framtill och en snygg slits på sidan, ett glansigt, satinliknande material som ger en lyxig känsla. Perfekt som balklänning eller liknande.
Vit klänning från Sisters point - Storlek: M Använd 1 gång
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕