Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning Monki
Klänning Monki  - 89 Klänning Monki  - 90 Klänning Monki  - 91

Klänning Monki

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Monki

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning med bara axlar från Monki. Vid modell!

Linnea Mia
Linnea Mia
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning Monki - Hej! Säljer en knappt använd klänning från Monki. Tunt vitt tyg med fina detaljer gör att man kan ha den både till stranden och på festliga tillfällen. Kanske till studentfest eller skolavslutning?Dragkedja bak och lite puff i ärmarna. Skicka dm vid frågor.
Supersöt klänning från Monki - Jättesöt och festlig klänning, svart med små vita hjärtan på. 🤍🤍🤍Längd 89 cm. Dubbla tyger, det understa är ett skirt helsvart tyg.  Storlek M, men jag uppfattar att den är mer som S/M. Mycket bra skick.
Snygg svart klänning från Monki  - Sypersnygg stilren och bekväm klänning 🖤 rak i modellen med slits nertill. Passar  perfekt till fest! Sparsamt använd och i mycket bra skick.
Monki klänning  - Använd 1-2 gånger men den är i bra skick och har inga skavanker.
Monki klänning  - Använd en gång, liten slits längst ner
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit spetsklänning med volang - Jättefin klänning från Gina💘 originalpris 460kr🌸 Endast använd 1 gång!