Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Mjuk rock
Mjuk rock - 89 Mjuk rock - 90 Mjuk rock - 91

Mjuk rock

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte mjuk och stretchig morgonrock för gravida i storlek S. Helt ny och fräsch med prislapp på. Spets på ärmarna. Funkar även om man it är fravid bara att det är mer oversized stil.

Mf
Mf
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nattlinne och rocken  - Säljer nattlinne + rocken. Användes endast på möhippa för att ta foton
Vit mjuk kofta+klänning - Hej! Denna artikel är en oanvänd kofta+klänning. Storleken är 38/M och är true too size. Väldigt fin och inte genomskilning. Det går även om du vill att köpa koftan eller klänningen separat.  Och då kommer vi överens om ett lagom pris (Går att pruta)
Rock -  Super snygg glansig silkes grön rock med växter 💚 Nyttskick och endast testat! Verkligen perfekt att ha till sommaren och passar jättebra som en coverup! Passar mig som har S men skulle även passa S-L beroende på hur man den ska sitta💚
Vit klänning i mjuk denim - Vit klänning i mjuk denim, använd 2 ggr. Strl 42
Helt ny satin rock/klänning  - Nypris 900 Mitt pris 250kr
Silkes rock - Så fin blommig glansig silkes rock⭐️ Åsar även perfekt som en coverup⭐️ Nyttskick och har endast testat! Passar mig som har S men osar allt från XS-L beroende på hur man vill den ska sitta!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.