Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Jättesnygg skinn klänning från Nelly!
Jättesnygg skinn klänning från Nelly!  - 89

Jättesnygg skinn klänning från Nelly!

Storlek: M/S
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd klänning från Nelly.

Hellooooo1234
Hellooooo1234
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skinn klänning - Slutsåld skinnklänning från Nelly, använd 1 gång o köpt för 600
Nelly klänning - Klänning från Nelly i storlek S! Helt oanvänd nypris: 399
Nelly klänning - Säljer denna fina vita klänningen från Nelly.com! Den kostade 400kr när jag köpte den och säljer den för 300kr då jag bara använt den två gånger (skolavslutning och student) kontakta innan köp eller vid frågor!
Nelly klänning  - Säljer denna superfina blommiga klänningen från Nelly då den inte passar tyvärr.. superfint skick då den endast är använd några fåtal gånger💕 Så fin nu till sommaren💕 storlek S
Nelly klänning - Jättefin top och kjol från nelly i krämvit färg, ser ut som en klänning så säljs som det men kan köpas separat (skriv privat)
Nelly klänning - Jättefin klänning från Nelly, säljer då den inte passa längre. Endast använd två gånger så väldigt bra skick. Kom privat för fler bilder💕
Klänning från Nelly - Helt oanvänd klänning från Nelly. Jag brukar ha S i alla plagg men just denna så fick jag ha M
Nelly klänning - Aldrig använd! dock lite skrynklig då den legat i i garderoben. Nypris 499:-
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.