Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig sommarklänning
Blommig sommarklänning  - 89 Blommig sommarklänning  - 90

Blommig sommarklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En mycket vacker klänning i blommigt mönster, materialet är supermjukt. Aldrig använt och lappen sitter kvar, tyget är draperande och går över varandra sen knyter man i sidan. Passar perfekt nu till sommarn och bäst över bikinin eller baddräkten.

Elin Brodin
Elin Brodin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig sommarklänning - En vacker sommarklänning med blommigt mönster i blått och vitt. Klänningen är ärmlös och har en rund halsringning. Den är knälång och har en lös passform, perfekt för varma sommardagar✨
Blommig sommarklänning - Supersöt blå klänning med smala axelband och blommigt mönster i vitt och gult. Klänningen har en figurnära passform och är sydd i ett lätt, ribbat material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch vibe med sina små blommor och tunna ränder.
Blommig sommarklänning med volang - Supersöt vit klänning med blått blommönster och smala axelband. Volangdetalj vid bysten ger en romantisk känsla. Perfekt för varma dagar och picknickar. Lätt och luftig modell som sitter snyggt på kroppen.
Blommig sommarklänning  - Blommig sommarklänning, helfodrad.  Strl 38 Passar som 36-38
Blommig sommarklänning  - En fantastisk skön klänning med ett romantiskt tryck med  blommor🤍🤍🤍
Söt blommig sommarklänning - Söt blommig sommarklänning
Blommig sommarklänning med puffärm - Supersöt kortklänning från NA-KD med blått och grönt blommönster. 💙💚Klänningen är figursydd och super strechig, den har puffärmar och en urringning. Passar PERFEKT till skolavslutning, studentmottagning, midsommar och mer👌🏼☀️ Har bara använts vid ett tillfälle!!
Blommig sommarklänning  - Köpt förra året, säljer då den är för stor på mig 💕 från bubbleroom
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕