Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blå omlottklänning
Blå omlottklänning - 89 Blå omlottklänning - 90

Blå omlottklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Zara

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jättefina, helt nya blåa omlottklänningen då den tyvärr inte kommit till användning. Prislapp finns kvar, nypris 500kr💙 Kontakta privat för fler bilder eller frågor💙

ebbaottoson
ebbaottoson
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå mönstrad omlottklänning - Snygg blå omlottklänning med ett unikt mönster, hör av er vid funderingar🥰🥰
Blå omlottklänning - Säljer en blå omlottklänning med lång ärm och djup v-ringning. Klänningen har en markerad midja med rynkdetalj bak och är tillverkad i ett mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar en stilren och trendig look.
Blå omlottklänning från Zara - Säljer en snygg blå omlottklänning från Zara med volanger och smala axelband. ANVÄND EN GÅNG, ingen prislapp!!!🤍🤍
Blå rutig omlottklänning - Super fkn klänning som jag ÄLSKAR men tyvär inte används! Klänningen är i storlek xs men passar även S! Jag är 164 för referens.  Klänningen säljs ej längre!! Använd men inga defekter
Blå omlottklänning från Zara - Supersnygg blå omlottklänning från Zara! Aldrig använd då den var för liten, prislappen är kvar! Perfekt för en varm resa💕
Blå mönstrad omlottklänning från Zara - Supersnygg blå omlottklänning från Zara med vitt och grönt mönster. Klänningen har lång ärm med resår vid ärmslut, markerad midja och v-ringning. Lätt och luftig känsla, perfekt för varmare dagar. Säljer då den inte kommer till användning längre.
Blå omlottklänning med knyt - Säljer en blå kortklänning från zara med långärmad design och klassisk skjortkrage. Klänningen har knappar framtill och ett snyggt knyt i midjan som ger en fin siluett. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar💕endast använd en gång. Storlek S
Rosa volangklänning med en axel - Supersöt rosa klänning med volanger från zara💗
Mini klänning - Mönstrad mini klänning (säljs inte längre) ❤️ Bilder från förra ägaren!!
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Svart klänning - Supersnygg svart klänning perfekt året om både till fest och under sommaren!💖💖Den är lite prickig spets kan man säga o volangig som inte riktigt gör sig rätt på bilden! Storlek S!❤️‍🔥❤️‍🔥
Klänning  - Superfin klänning i storlek M men är definitivt en S då den är ganska liten. Använd max 5 gånger så toppenskick!🫶
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!
Ljusgul one shoulder kort klänning - Trendig ljusgul kort klänning från Zara. Endast använd en gång