Alla kategorier > Klänningar
Odd Molly Tunika
Odd Molly Tunika - 89 Odd Molly Tunika - 90 Odd Molly Tunika - 91

Odd Molly Tunika

Storlek: 2
Kategori: Klänningar
Märke: Odd Molly
Färg: Flerfärgad

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tunn bomullstunika med vackert mönster. Oanvänd.

Anna
Anna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Odd Molly tunika/ hoodie - Mönstrad tunika/hoodie med luva🎈🎀 Velourmaterial! Odd Mollys storlek 1= Small (36) Knappt använd!
Odd molly klänning  - Säljer en super cool odd molly klänning i svart och grått. Den har ett väldigt fint detaljerat mönster men även fransar längst ner på klänningen och vi handlederna. Från märket Odd Molly. Storlek 2 som enligt deras storleksguide motsvarar en M. Mycket fint skick, jag hittar inga synliga anmärkningar eller defekter.
Odd molly klänning  - Säljer en tunnare sommarklänning med en svart bottenfärg med detaljer i vitt, rosa och grått. Från märket Odd Molly. Storlek 2 som enligt deras storleksguide motsvarar en M. Mycket fint skick, jag hittar inga synliga anmärkningar eller defekter.
Odd molly klänning  - Säljer en superfin klänning i ljusa färger. Från märket Odd Molly. Storlek 2 som enligt deras storleksguide motsvarar en M. Den ör mer använd. Men jag hittar inga direkta anmärkningar. Men kan finnas små tecken på användning.
Odd Molly klänning - Fin klänning i mycket gott skick, använd en gång pga för liten.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning  - Helt ny jättefin klänning från Meet me there, storlek S/M🤍Är slutsåld på hemsidan och kostar igentligen 600kr
Volang miniklänning Zara  - Säljs ej längre! Prefekti till studenten. Jättepopulär 💗💕
Ljusgul långklänning i satin - Säljer nu min balklänning! En elegant ljusgul långklänning i satin med öppen rygg och en draperad urringning framtill💕
Super snygg volangklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och volanger. Axelbandslös modell med hjärtformad urringning och markerad midja. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lekfull och trendig look. ❗️Stor i bysten så man har det i baktanken❗️
Blå jeansklänning med volanger - Säljer denna super snygga & söta klänningen, då den inte kommit till användning. Klänningen har en pytte liten ”defekt” som knappt syns i ryggen. Skriv till mig om ni har frågor!💕
Vit plisserad klänning med volang - Superfin vit klänning med plisserat tyg och stora volangärmar👏🥰🥰🥰
Balklänning - Söt ljusrosa klänning med smala axelband och djup v-ringning. Klänningen har flera lager volanger på kjolen och en feminin, flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen men främst skulle jag säga att det är en perfekt balklänning!
Rosa volangklänning med axelband - Söt kort klänning i ljusrosa toner med volanger och tunna axelband. Klänningen har ett lager-på-lager-utseende och ett lätt, luftigt tyg som passar perfekt för varma dagar✨💭🩷